Våre lærere

Her finner du en oversikt over våre lærere og deres kontaktinfo

Nadia Karlsen
Nadia Karlsen
Ballett
959 72 069
nadia.karlsen@notodden.kommune.no
Vegard Tveitan
Vegard Tveitan
Gitar
993 75 811
unhe4ler@gmail.com
Ture Janson
Ture Janson
Låtskriving og Studioinnspilling
Musikk og data
Gitar
920 68 620
twosuit@mac.com
Trond Ytterbø
Trond Ytterbø
Gitar
911 38 178
trond.y@online.no
Tor-Egil Skaar
Tor-Egil Skaar
Piano
416 82 715
tegskaar@online.no
Torgeir Fossli
Torgeir Fossli
Piano
906 88 515
torgeir.fossli@notodden.kommune.no
Morten Omlid
Morten Omlid
Gitar
950 23 390
mortomli@online.no
Marit Bøe
Marit Bøe
Barnekor
Saksofon
Klarinett
996 22 357
marit.boe@nenett.no
Ruben Kvålseth
Ruben Kvålseth
Kulturgruppe
414 50 263
ruben_k25@hotmail.com
Johanne Flottorp
Johanne Flottorp
Hardingfele
906 50 694
johanneflottorp@gmail.com
Geir Ormøy
Geir Ormøy
Slagverk / trommer
992 51 040
geir.ormoy@ebnett.no
Bård Gunnar Moe
Bård Gunnar Moe
Låtskriving og Studioinnspilling
Bass-gitar
958 89 972
bard.g.moe@usn.no
Lucy Marie Odberg
Lucy Marie Odberg
Tegning, form, farge
959 07 633
lucy.odberg@gmail.com
Sigrun Daljord
Sigrun Daljord
Sangundervisning
454 15 701
sigrun.daljord@gmail.com